Vysokoškolské a postgraduálne štipendiá Swinburne International Excellence

Technická univerzita v Swinburne
Bakalársky/magisterský titul

Termín: prijatí (Ročné)
Štúdium v: Austrálii
Kurz začína v roku 2021


Stručný popis:

Technická univerzita Swinburne ponúka medzinárodným študentom, ktorí sa uchádzajú o bakalárske a magisterské štúdium na univerzite, vysokoškolské a postgraduálne štipendiá Swinburne International Excellence.

Hostiteľské inštitúcie:

Swinburne University of Technology

Úroveň/odbor (s) štúdia:

Swinburne International Excellence Bakalárske štipendium: Akýkoľvek bakalársky titul okrem bakalára letectva a pilotovania a bakalára letectva a pilotáže/bakalár obchodu dvojitý titul).

Postgraduálne štipendium Swinburne International Excellence: Akýkoľvek magisterský titul z kurzu alebo výskumu.

Počet štipendií:

Nešpecifikované

Cieľová skupina:

Medzinárodní študenti z celého sveta, okrem Austrálie alebo Nového Zélandu

Hodnota štipendia/zahrnutia:

Swinburne International Vysokoškolské štipendium Excellence: 10% - 75% zľava z poplatkov za kurzy každý rok, maximálne 4 roky.

Postgraduálne štipendium Swinburne International Excellence: Pre väčšinu magisterských diplomov: zľava 10% - 75% z kurzov každý rok, maximálne 2 roky.

Spôsobilosť:

Oprávnenými kandidátmi na štipendiá sú občania ktorejkoľvek krajiny na svete okrem Austrálie alebo Nového Zélandu. Trvalý pobyt v Austrálii nie je oprávnený. V súčasnosti by nemali byť zapísaní študenti Swinburne, pokiaľ nie sú zapísaní iba do programu ELICOS, na vysokoškolské štipendium. Pokiaľ ide o postgraduálne štipendium, študenti, ktorí sú v súčasnosti zapísaní do dvojročného magisterského študijného programu Swinburne, nie sú oprávnení. Všetci žiadatelia musia dosiahnuť akademický výsledok najmenej 60% ekvivalentu austrálskeho štandardu GPA a nemali by byť držiteľmi iného štipendia alebo zníženého poplatku od Swinburne.

Pokyny k žiadosti:

Na tieto štipendiá nemusíte podávať samostatnú žiadosť. Stačí sa prihlásiť na zvolený kurz Swinburne a keď univerzita posúdi vašu žiadosť o kurz, automaticky vás ohodnotí na medzinárodné štipendium Swinburne. Termín sa zhoduje s termínom prijatia. Zahraniční zahraniční študenti by však mali pred podaním žiadosti o preferovaný príjem vziať do úvahy časy vybavovania víz a dôrazne sa odporúča, aby si žiadosť podali najmenej 3 mesiace pred dátumom začiatku príjmu.

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: https://www.swinburne.edu.au/study/international/scholarships /

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.