Výkonné štipendiá Endeavour

Austrálska vláda
Krátky kurz/školenie

Termín: 30. júna 2017 (ročné)
Štúdium v: Austrálii
Ďalší kurz začína: január-november 2018

Stručný popis:

Spoločenstvo Endeavour Executive Fellowship poskytuje finančnú podporu smerom k možnostiam profesionálneho rozvoja (1 až 4 mesiace) pre najlepších v oblasti obchodu, priemyslu, vzdelávania alebo vlády pre nea Austrálčanov a Austrálčanov.

Výkonné spoločenstvo Endeavour sa zameriava na učenie a budovanie zručností a znalostí prostredníctvom hostiteľského pracovného prostredia v oblasti alebo oblasti odbornosti uchádzača, a nie prostredníctvom formálneho zápisu do študijného programu a nie je vhodné na akademický výskum. návrhov. Aktivity profesionálneho rozvoja by mohli zahŕňať školenia manažmentu, učenie sa peer-to-peer, mentorstvo, krátke kurzy a rozvoj vodcovských schopností.

Hostiteľská inštitúcia (inštitúcie):

Uchádzačov musí vymenovať vyšší úradník v ich hostiteľskej organizácii, ktorá sa fyzicky nachádza v ich hostiteľskej krajine..

Počet ocenení:

Nešpecifikované.

Cieľová skupina:

Americas : Argentina, Bolivia, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Ekvádor, Salvador, Francúzska Guyana, Guatemala, Honduras, Mexiko, Nikaragua, Panama, Paraguaj, Peru, Surinam, Spojené štáty americké, Uruguaj, Venezuela.

Ázia : Bangladéš, Bhután, Brunej Darussalam, Kambodža, Čína (Ľudová republika), Hongkong SAR, India, Indonézia, Japonsko, Kórea (Kórejská republika - juh), Laos, Macao, Malajzia, Maledivy, Mongolsko, Mjanmarsko, Nepál, Pakistan, Filipíny, Singapur, Srí Lanka, Taiwan, Thajsko, Východný Východ, Vietnam.

Karibik : Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Kuba, Dominika, Dominikánska republika, Grenada, Guadeloupe, Guyana, Haiti, Jamajka, Martinik, Svätý Krištof a Nevis, Svätá Lucia, Svätý Vincent a Grenadíny, Trinidad a Tobago.

Európa : Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko (vrátane Réunionu), Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo (vrátane Severného Írska).

Blízky východ : Afganistan, Bahrajn, Irán, Irak, Jordánsko, Kuvajt, Libanon, Omán, Katar, Saudská Arábia, Sýria, Turecko, Spojené arabské emiráty, Jemen.

Pacifik : Fidži, Francúzska Polynézia, Kiribati, Marshallove ostrovy, Mikronézia (federatívne štáty), Nauru, Nová Kaledónia, Nový Zéland* (vrátane Cookových ostrovov, Niue a Tokelau), Palau, Papua Nová Guinea, Samoa, Šalamúnove ostrovy, Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wallis a Futuna.

Hodnota štipendia/zahrnutia:

Hodnota štipendia je až 18 500 AUD. Štipendium zahŕňa cestovné (3 000 AUD), príspevok na zriadenie (2 000 AUD), mesačné štipendium (3 000 AUD; maximálne pomerné trvanie kategórie). Zabezpečené bude aj zdravotné a cestovné poistenie.

Spôsobilosť:

Na to, aby mohli žiadatelia získať štipendium Endeavour Executive, musia:

• byť vo veku 18 rokov a viac na začiatku svojho programu

• byť občanom a/alebo mať trvalý pobyt v zúčastnenej krajine (pozri vyššie)

• začať svoj navrhovaný program program po 1. januári 2018 a najneskôr do 30. novembra 2018. Žiadatelia, ktorí už začali alebo začnú plánovaný program pred rokom 2017, sa nemôžu uchádzať o účasť

• poskytnúť všetku príslušnú podpornú dokumentáciu

• v súčasnosti nie je držiteľom alebo nedokončil od 1. januára 2016 štipendium a/alebo štipendium sponzorované austrálskou vládou (priamo spravované príjemcom austrálskou vládou)

• neuplatňuje sa pre kategóriu, v ktorej už absolvovali štipendium alebo štipendium Endeavour.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú v súčasnosti uzavreté.

Žiadosti sa podávajú prostredníctvom systému Endeavour Online (EOL). Uzávierka kola 2018 je 30. júna 2017.

Je dôležité prečítať si Pokyny k uplatňovaniu cien Endeavour 2018 a navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: https://internationaleducation.gov.au/Endeavour%20program/Scholarships-and -Štipendiá/Stránky/default.aspx

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.