Univerzita v Bristole Mysli na veľké štipendiá

University of Bristol
Bakalársky/magisterský titul

Termín: 29. marca /14. jún 2021 (ročný)
Štúdium v: UK
Kurz začína september 2021

Stručný popis:

V roku 2021 Bristolská univerzita investuje 500 000 libier, aby pomohla najjasnejším a najlepším medzinárodným študentom prísť na univerzitu v Bristole. Vysokoškolské štipendiá Think Big a Think Big postgraduálne štipendiá sú k dispozícii pre kurzy začínajúce v roku 2021.

Hostiteľské inštitúcie:

University of Bristol, Spojené kráľovstvo

Študijný odbor:

Akýkoľvek denný vysokoškolský program (okrem medicíny, zubného lekárstva a veterinárnej vedy) alebo akýkoľvek jeden ročník, denný postgraduálny program ponúkaný na univerzite

Cieľová skupina:

International students

Hodnota/zahrnutie štipendia:

Vysokoškoláci majú k dispozícii množstvo ocenení v hodnote 5 000 až 10 000 libier na vstup do septembra 2021. Štipendiá sa udeľujú za všetky roky vysokoškolského štúdia.

Postgraduálnym študentom je k dispozícii od septembra 2021 množstvo ocenení v hodnote 5 000, 10 000 a 20 000 libier. Štipendiá sa udeľujú na jeden rok.

Ceny je možné použiť iba na náklady na školné.

Spôsobilosť:

O štipendium Think Big môžete požiadať, ak:

  • • sú klasifikovaní ako zámorskí študenti na účely poplatkov A
  • • požiadali o začatie akéhokoľvek prezenčného bakalárskeho programu, okrem medicíny, zubného lekárstva a veterinárnej vedy alebo akýkoľvek ročný, denný postgraduálny program na univerzite v Bristole v septembri 2021.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú momentálne uzavreté.

Žiadosť o vysokoškolské a postgraduálne štipendium Think Big môžete odoslať pomocou online formulára žiadosti o medzinárodné štipendiá.

Lehota na vysokoškolské štipendiá je 29. marca 2021. Existujú dve kolá prihlášok na postgraduálne štipendiá: 29. marca 2021 (1. kolo) a 14. júna 2021 (2. kolo).

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), aby ste sa dostali k formuláru žiadosti a získali podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách (postgraduálne): http://www.bristol.ac.uk/fees- financovanie/ocenenia/think-big-vysokoškolák/

Oficiálna webová stránka o štipendiách (postgraduálna): http://www.bristol.ac.uk/fees-funding/awards/ think-big-postgraduate/

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.