Univerzita ľudí online bezplatné školné

University of the People
Bakalársky titul

Termín: 30. sept. 21. október 2021 (ročný)
Štúdium v ​​ktorejkoľvek krajine (online)
Ďalší termín začína 11. novembra 2021

Stručný popis:

Univerzita ľudu je revolúciou vo vzdelávaní. Je to prvá online nezisková univerzita na svete, bez akreditácie, bez akreditácie a akreditovaná Američanmi. Vďaka prelomovému online vzdelávaciemu modelu a inštruktorom od popredných svetových akademických dobrovoľníkov ponúka UoPeople príležitosť získať vysoko kvalitný a neoceniteľný americký titul.

Univerzita ponúka dvojročné pridružené a štvorročné bakalárske študijné programy v odbore obchodná administratíva, informatika a zdravotníctvo a tiež program MBA. University of the People (UoPeople) a International Baccalaureate (IB) nedávno spustili online Master of Education (M. Ed.) bezplatnú výučbu.

Hostiteľské inštitúcie:

Spoločnosť bola založená v roku 2009 a získala akreditáciu v roku 2014, UoPeople sa rýchlo presadil na medzinárodnej scéne online vysokoškolské vzdelávanie. Univerzita spolupracuje s Yale ISP Law School for Research a New York University, University of California Berkeley a University of Edinburgh pri prijímaní študentov. Inštitúcia získala aj širokú podporu popredných akademických pracovníkov z renomovaných univerzít po celom svete. Jej prezidentská rada zahŕňa prezidentov, kancelárov a vicekancelárov z univerzít ako NYU, Oxford, UC Berkeley, Columbia University, The Rockefeller University, Vassar University, George Washington University a ďalších.

Študijné odbory:

UoPeople ponúka pridružené a bakalárske študijné programy v oblasti obchodnej administratívy, zdravotníctva a informatiky, ako aj MBA. program a Master of Education (M. Ed.).

Cieľová skupina:

Študenti z celého sveta. V súčasnosti má univerzita študentov z viac ako 200 krajín a území.

Hodnota/zaradenie štipendia:

Od študentov sa vyžaduje, aby na konci každého kurzu zaplatili iba poplatok za hodnotenie (120 dolárov pre vysokoškoláka a 240 dolárov pre postgraduálne štúdium). Žiadatelia sú tiež požiadaní o jednorazový nevratný poplatok za žiadosť vo výške 60 dolárov.

Študentom, ktorým by sa aj tieto nízke poplatky zdali neúnosné, ponúka univerzita rôzne štipendiá. Niektoré zo štipendií nájdete nižšie:

Simone Biles Legacy Scholarship Fund - otvorené pre všetkých študentov, s prioritou pre tých, ktorí boli v pestúnskej starostlivosti.

Núdzový štipendijný fond pre utečencov - utečenci a žiadatelia o azyl

Štipendium Hoffmann - otvorené pre všetkých študentov

Všeobecné štipendium UoPeople - otvorené pre všetkých študentov

Ak chcete vidieť všetky dostupné štipendiá >>

Spôsobilosť:

UoPeople prijíma študentov, ktorí ukončili strednú školu, majú prístup k počítaču a internetu a majú dostatočné znalosti angličtiny na štúdium na univerzite.

Pokyny k aplikácii:

Prijímací proces sa spravuje päťkrát ročne. Ďalší termín je 21. októbra 2021 s predčasným termínom na podanie prihlášky 30. septembra 2021 na obdobie začínajúce 11. novembra 2021. Záujemcovia by sa mali prihlásiť dnes.

Podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium a univerzitu vo všeobecnosti, nájdete na oficiálnej webovej stránke.

​​

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: https://www.uopeople.edu

Úplné štipendiá UoPeople Zoznam všetkých dostupných štipendií:http://www.uopeople.edu/tuition-free/our-scholarships/

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.