Štipendium budúcich globálnych lídrov na univerzite v Coventry

Coventry University
Bakalársky titul

Termín: 30. júna 2017 (ročný)
Štúdium v: UK
Kurz začína september 2017

Stručný popis:

Vybral zástupca vicekancelára Univerzity v Coventry (medzinárodný rozvoj), profesor David Pilsbury, budú úspešní príjemcovia štipendia Global Leaders Scholarship udelení trom aspirujúcim medzinárodným študentom, ktorí môžu preukázať svoju snahu a ambíciu stať sa medzinárodnými globálnymi lídrami budúcnosti.

Hostiteľské inštitúcie:

Coventry University, UK

Úroveň/odbor štúdia:

Jeden z denných bakalárskych kurzov Coventry University

Počet ocenení:

3

Cieľová skupina:

Medzinárodní študenti

Štipendium hodnota/zahrnutie/trvanie:

Každé ocenenie má hodnotu až 10 000 libier. Pokračujúce financovanie v 2. a 3. ročníku je možné, ale podlieha študentom, ktorí každý rok absolvujú s minimálnym priemerným prospechom 55% a povinnou účasťou na splnenie vízovej povinnosti

Spôsobilosť:

Na to, aby mali žiadatelia nárok na toto štipendium, musia:

  • • Byť študentom s medzinárodným platením a samofinancovaním
  • • Ponúkli mi miesto na štúdium na jednom z prezenčných bakalárskych kurzov Coventry University
  • • Na stupni A držte najmenej dve z troch úrovní A (alebo držte ekvivalentná kvalifikácia).
  • • Odošlite žiadosť o štipendium vrátane vyhlásenia o podpore, ktorá by nemala presiahnuť 500 slov pred termínom prihlášky do 30. júna 2017.
  • • Vaše vyhlásenie o podpore by malo stručne uveďte vynikajúce vodcovské schopnosti, ktoré ste preukázali pred štúdiom, okrem toho, ako využijete znalosti získané z vybraného študijného programu, aby ste sa stali budúcim globálnym lídrom.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú v súčasnosti uzavreté.

Predtým, ako sa prihlásite na toto štipendium, musíte mať vyplnenú prihlášku na kurz september 2017. Formulár žiadosti o štipendium bude vyžadovať, aby ste poskytli svoje ID žiadosti. Žiadosť o štipendium vrátane vyhlásenia o podpore, ktorá by nemala presiahnuť 500 slov, musíte predložiť pred termínom prihlášky 30. júna 2017.

Je dôležité navštíviť oficiálna webová stránka (odkaz nájdete nižšie) na prístup k formuláru žiadosti a podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.coventry.ac.uk/international-students-hub /noví študenti/medzinárodné-štipendiá-a-zľavy/medzinárodné-štipendiá/žiadosť o štipendium//global-global-leader-stipendium/

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.