Štipendiá pre vývoj riešení v Nottinghame

University of Nottingham
Magisterské programy (MS) Titul

Termín: 21 Máj 2021 (ročný)
Štúdium v: UK
Kurz začína september 2021

Stručný popis:

Štipendijný program Developing Solutions je určený pre zahraničných študentov z Afriky, Indie alebo jednej z vybraných krajín Spoločenstva, ktorí chcú získať magisterský titul na univerzite v Nottinghame a prispieť k rozvoju svojej domovskej krajiny.

Hostiteľské inštitúcie:

University of Nottingham vo Veľkej Británii

Úroveň a Študijný odbor:

Magisterské študijné programy na plný úväzok (vrátane MR) v Nottinghame na september 2021 v akejkoľvek oblasti na týchto fakultách: Technická fakulta, Lekárska fakulta A zdravotnícke vedy, Prírodovedecká a Sociálna fakulta

Počet ocenení:

105 štipendií

Cieľová skupina:

Študenti s bydliskom v týchto krajinách:

Afrika (všetky národy), Anguilla, Antigua a Barbuda, Bangladéš, Barbados, Belize, Bermudy, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Kajmanské ostrovy, Dominika, Falklandské ostrovy, Fidži, Gibraltár, Grenada, Guyana, India, Jamajka, Kiribati, Malajsie, Maledivy, Montserrat, Nauru, Nepál, Pakistan, Papua Nová Guinea, Pitcairn Ostrovy, Samoa, Šalamúnove ostrovy, Srí Lanka, Svätá Helena, Sv Kitts a Nevis, Svätá Lucia, Svätý Vincent a Grenadíny, Tonga, Trinidad a Tobago, Tristan da Cunha, ostrovy Turks a Caicos, Tuvalu a Vanuatu.

Štipendium/zahrnuté:

50-100% školného

Spôsobilosť:

Ak chcete požiadať o toto štipendium, musíte:

• mať bydlisko v Afrike, Indii alebo v jednej z vybraných krajín Spoločenstva Spoločenstva (uvedených vyššie)

• byť klasifikovaný ako zámorský študent za poplatok

• predložiť ponuku na začatie magisterského štúdia na plný úväzok (vrátane MRes) na University of Nottingham UK v roku September 2021, v rámci Technickej fakulty, Lekárskej a zdravotníckej fakulty, Prírodovedeckej fakulty alebo Fakulty sociálnych vied

Nemôžete byť súčasným študentom ani absolventom University of Nottingham, alebo už máte študoval mimo svojej domovskej krajiny. Prednosť majú tí, ktorí predtým neštudovali mimo svojej domovskej krajiny. Študenti, ktorí v súčasnosti študujú v Spojenom kráľovstve, sa nemôžu prihlásiť.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú v súčasnosti uzavreté.

Uchádzači sa musia najskôr uchádzať o štipendium a musia dostať ponuku študovať denné štúdium (vrátane MRes) na University of Nottingham. Môžete sa prihlásiť prostredníctvom sekcie štipendií univerzitného aplikačného systému, MyNottingham. Termín je v piatok 1. mája 2021 (polnoc, britského času).

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.nottingham.ac.uk/studywithus/international-applicants /scholarships-fees-and-finance/scholarships/masters-scholarships/dev-sol-masters.aspx

Related Scholarships: Universities with Scholarship Programmes for Developmenting Country Students ]

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.