Štipendiá fondu Oppenheimer na univerzite v Oxforde

Oxford University
Magisterské/PhD diplomy

Termín: 8. januára/ 22. januára 2016 (ročné)
Štúdium v: UK
Kurz začína v októbri 2016

Stručný popis:

Štipendiá fondu Oppenheimer Fund podporujú študentov, ktorí predtým študovali na juhoafrických univerzitách, aby získali diplom na Oxfordskej univerzite.

Hostiteľské inštitúcie:

Oxfordská univerzita v Spojenom kráľovstve

Obory štúdia:

Všetky absolventské diplomy na plný alebo čiastočný úväzok ponúkané na univerzite

Počet ocenení:

Dva

Cieľová skupina:

Študenti, ktorímajúpredtým študoval na juhoafrickej univerzite.

Štipendijná hodnota/zahrnutie:

Pre študentov denných kurzov štipendium poskytuje príspevok na životné náklady vo výške najmenej 14 057 libier. Študenti na externých kurzoch dostanú grant na podporu štúdia, ktorý im pomôže pokryť náklady, ktoré nie sú spoplatnené.

Kritériá spôsobilosti/výberu:

Mali by ste sa uchádzať o nový postgraduálny kurz v Oxforde a musíte maťpredtým študovaný na juhoafrická univerzita.Štipendiá sa budú udeľovať na základe akademických zásluh.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú momentálne uzavreté.

Na toto štipendium neexistuje samostatný proces podávania prihlášok: aby ste sa mohli uchádzať, musíte žiadosť o absolventské štúdium predložiť do príslušného januárového termínu pre váš kurz ( 8. alebo 22. januára 2016, v závislosti od vášho kurzu).

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.ox.ac.uk/admissions/graduate/fees -a financovanie/absolventské štipendiá/celouniverzitné štipendiá/štipendiá oppenheimerového fondu

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.