MRes v štipendiách vedy o klíme a atmosfére na University of Leeds

University of Leeds
Magisterské štúdium

Termín: 1. máj/1 Jún 2016
Štúdium v: UK
Kurz začína september 2016


Stručný popis:

Škola Zeme a životného prostredia University of Leeds ponúka štipendiá dvom medzinárodným študentom a jednému študentovi Spojeného kráľovstva/EÚ s vynikajúcimi schopnosťami, úspechmi a potenciálom-absolvovanie magisterského štúdia v odbore klímy a atmosféry na plný úväzok.

Hostiteľské inštitúcie:

School of Earth and Environment, University of Leeds in United Kingdom

Študijný odbor (odbor):

Program MRes na plný úväzok v oblasti klimatických a atmosférických vied ponúkaný na univerzite

Číslo štipendií:

K dispozícii sú dve štipendiá pre zahraničných študentov a jedno štipendium pre študenta UK/EÚ.

Cieľová skupina:

Medzinárodní študenti a študenti UK/EÚ

Štipendijná hodnota/zahrnutia:

Štipendium má hodnotu až do 19 000 libier pre zahraničných študentov alebo 6 500 libier pre študentov zo Spojeného kráľovstva/EÚ

Spôsobilosť:

Najprv musíte predložiť ponuku (podmienečnú alebo bezpodmienečnú) akademického miesta na MRes v odbore klímy a atmosféry pre akademický rok začínajúci septembrom 2016 a musí byť identifikovaná univerzitou ako štatút medzinárodného poplatku. alebo prípadne stav poplatku UK/EÚ. Všetky žiadosti budú posudzované na základe konkurencie. Udelenie štipendia nemožno odložiť a zanikne, ak nebude prijaté v septembri 2016.

Pokyny k aplikácii:

Odošlite prosím dokončenú školu Zeme a žiadosť o štipendium pre životné prostredie na soee-scholarships [at] leeds.ac.uk do 1. mája 2016 (zahraniční študenti) alebo 1. júna 2016 (študenti UK/EÚ).

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.see.leeds.ac.uk/admissions-and -štúdia/magisterské tituly/prijímačky-a-štúdium/štipendiá/

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.