Medzinárodná excelentnosť a zásluhové štipendiá Univerzity Swansea

Swansea University
Bakalársky/magisterský titul

Termín: 6 July 2016
Study in: UK
Kurz začína september 2016

Stručný popis:

Medzinárodný rozvojový úrad uznáva ambície a talent mnohých zahraničných študentov a ponúka štipendiá až do 6 000 libier na vysokoškolské štúdium a do 4 000 libier na postgraduálne učiteľské štúdium.

Hostiteľské inštitúcie:

Swansea University, Spojené kráľovstvo

Úroveň/odbor štúdia:

Vysokoškolské a postgraduálne vyučované predmety z akéhokoľvek predmetu ponúkaného na univerzite

Počet ocenení:

1+

Cieľová skupina:

Amerika, Bahrajn, Botswana, Brazília, Kanada, Čile, Čína, Kolumbia, Cyprus, Ekvádor, Egypt, Ghana, Grécko, Hongkong, India, Indonézia, Irán, Irak, Taliansko, Japonsko, Jordánsko, Keňa, Kuvajt, Libanon, Malajsie, Mexiko, Nigéria, Nórsko, Omán, Palestína, Peru, Poľsko, Katar, Saudská Arábia, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Sýria, Taiwan, Thajsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Zambia, Zimbabwe

Štipendijná hodnota/zahrnuté:

Medzinárodné štipendiá excelentnosti

V hodnote až 6 000 libier* za vysokoškolské štúdium. V hodnote až 4 000 libier za postgraduálne štúdium

*Vysokoškolské štipendiá medzinárodnej excelentnosti sú dostupné pre prvý rok akéhokoľvek bakalárskeho študijného programu, pričom sa udeľuje až 4 000 libier. Držitelia štipendií, ktorí postúpia do 2. ročníka, budú mať nárok na ocenenie vo výške 2 000 GBP v závislosti od akademických výsledkov v 1. roku vo výške 65% a viac.

Medzinárodné štipendium za zásluhy

V hodnote 2 000 libier tieto vysokoškolské a postgraduálne štipendiá za zásluhy

Spôsobilosť:

Musíte mať ponuku na štúdium na Swansea University.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú v súčasnosti uzavreté.

O štipendium by ste mali požiadať iba vtedy, ak ste požiadali o prijatie a úspešne vám bolo ponúknuté miesto (podmienečné alebo bezpodmienečné) v kurze, ktorý chcete študovať. Ak chcete požiadať o štipendium, budete musieť vyplniť príslušný formulár žiadosti o štipendium. Uzávierka prihlášok v septembri 2016 je 6. júla 2016.

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), aby ste sa dostali k formuláru žiadosti a získali podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.swansea.ac.uk/international/students/fees -a financovanie/

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.