Globálne rozvojové štipendiá University of Bradford

University of Bradford
Magisterské štúdium

Termín: 15. mája 2017 (ročné)
Štúdium v: UK
Kurz začína v septembri 2017

Stručný popis:

The Globálne rozvojové štipendiá University of Bradford (predtým známe ako krajiny v krízovom štipendiu) sú určené na pomoc študentom vo finančných ťažkostiach kvôli tomu, že majú bydlisko v krajine, ktorá je v dôsledku politickej situácie, vojny, prírodnej katastrofy v kríze. atď.

Hostiteľské inštitúcie:

University of Bradford, Spojené kráľovstvo

Študijný odbor:

Každý denný magisterský program (okrem MBA) ponúkaný na University of Bradford

Cieľová skupina:

Študenti z nasledujúceho zoznamu krajín sú pozvaní požiadať o tieto štipendiá. Panel však za extrémnych okolností posúdi prihlášky študentov z iných krajín.

Afganistan, Angola, Bangladéš, Burundi, Barma/Mjanmarsko, Kamerun, Stredoafrická republika, Čad, Kolumbia, Kongo (ľudová republika), Kongo, Demokratická republika, Džibuti, Východný Timor, Egypt, Eritrejská zjednotená arabská republika, Etiópia, Gruzínsko, Guinea, Haiti, Honduras, Indonézia, Irán, Irak, Pobrežie Slonoviny (Pobrežie Slonoviny), Keňa, Kórea (sever), Libanonská demokratická republika, Lesotho, Libéria, Madagaskar -Madagaskarská republika, Malawi, Maledivské ostrovy, Mauritánia, Mozambik, Nepál, Niger, Nigéria, Pakistan, Palestína -Západná banka -pásmo Gazy inc. E Jerusa, Ruská federácia, Sierra Leone, Somálska demokratická republika, Srí Lanka, Sudán, Svazijsko, Sýrska arabská republika, Tanzánia, Ugandská zjednotená republika, Jemen, Zambijská republika, Zimbabwe

*Študenti z Pakistanu budú zaradení do štipendijného programu nadácie Bestway.

Hodnota/zahrnutie štipendia:

Každé štipendium má hodnotu približne 25 000 libier. Štipendium pokryje úplné školné a ubytovanie v The Green plus životné náklady 4 200 libier ročne, ktoré sa vyplácajú v troch splátkach - október, január a apríl.

Spôsobilosť:

Na to, aby ste sa mohli uchádzať o miesto v jednom z magisterských kurzov, musíte dosiahnuť (alebo sa chystáte na dosiahnuť) minimálnu úroveň kvalifikácie uvedenú vo vašej krajine (pozri oficiálnu webovú stránku).

Budete tiež musieť splniť požiadavky univerzity na anglický jazyk. Teraz musíte už mať požadovanú anglickú kvalifikáciu, aby ste mohli študovať zvolený kurz. Univerzita nebude môcť zvážiť vašu žiadosť, pokiaľ tieto požiadavky nespĺňate.

Pokyny k aplikácii:

Prihlášky sú v súčasnosti uzavreté.

Predtým, ako požiadate o toto štipendium, už nemusíte mať zabezpečenú ponuku na štúdium na Bradforde. Na to, aby ste sa mohli uplatniť, však už musíte mať ukončený bakalársky titul a poznať svoje výsledky. Predtým, ako sa uchádzate o miesto v kurze, požiadajte o štipendium, ak budete odkázaní na štipendium na pokrytie vašich poplatkov a životných nákladov. Ak chcete podať žiadosť, musíte odoslať online prihlášku do 15. mája 2017.

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), aby ste sa dostali k formuláru žiadosti a získali podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.bradford.ac.uk/fees-and-financial -podpora/univerzitné štipendiá-a-podpora/info/globálne-rozvojové štipendium-2017-18

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.