Fergusonove štipendiá pre Afričanov v SOAS London

Allan a Nesta Ferguson Charitable Trust
Magisterský titul

Termín: 22. februára 2017
Štúdium v: Londýn, Spojené kráľovstvo
Kurz sa začína v septembri 2017

Stručný popis:

Allan a Nesta Ferguson Charitable Trust ponúkajú štipendiá africkým študentom (afrických štátnych príslušníkov s bydliskom v Afrike), ktorí chcú absolvovať učiteľský magisterský kurz na SOAS.

Hostiteľské inštitúcie:

SOAS University of London

Úroveň/odbor (s) štúdia:

• MA denné štúdium afrických štúdií
• MA denné štúdium medzinárodné štúdie a diplomacie
• magisterské štúdium Sociálna antropológia rozvoja

Počet štipendií:

Tri

Cieľová skupina:

Občania a obyvatelia africkej krajiny.

Hodnota/trvanie štipendia:

Každé štipendium Ferguson je ocenené celkovo na 25 000 libier a trvá jeden rok. Štipendiá je možné použiť na poplatky a zvyšok na údržbu.

Spôsobilosť:

Žiadatelia by mali:

• Byť štátnymi príslušníkmi a rezidentmi Afriky krajina

• Absolvujte bakalársky titul na úrovni prvej triedy

• Držteponuku na prijatiena uskutočnenie jedného z oprávnených programov do termín štipendia.Prednosť môžu mať žiadatelia s bezpodmienečnými ponukami. Ak je vaša ponuka podmienená, uistite sa, že podmienky spĺňate čo najskôr.

• Uchádzačimusia splniť podmienku angličtinysvojej ponuky prijatia na štúdium na SOAS čo najskôr, najneskôr však 1. júna 2017. Ak je vaša ponuka podmienená Angličtina, zaistite si test z angličtiny a uistite sa, že splníte požiadavku angličtiny čo najskôr.

Pokyny k žiadosti:

Do svojho programu musíte čo najskôr odoslať kompletnú online žiadosť a potom podať žiadosť o štipendium. Uchádzači žiadajúci o štipendium musia tiež podať žiadosť o prijatie v dostatočnom predstihu, šesť týždňov PRED termínom štipendia (to znamená do 11. januára 2017). Žiadosti o štipendium je potrebné doručiť najneskôr 22. februára 2017 do 48:00 (miestneho času Spojeného kráľovstva).

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), aby ste sa dostali k formuláru žiadosti a získali podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://www.soas.ac.uk/registry/scholarships/ferguson -scholarships.html

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.