Absolventské štipendiá University of Manitoba

University of Manitoba
Magisterský/PhD titul

Termín: sa líši (ročné)
Štúdium v: Kanade
Kurz začína v roku 2021

Stručný popis:

Fakulta postgraduálneho štúdia ponúka každoročne viac ako 2 milióny dolárov v rámci štipendií univerzít (UMGF) postgraduálnym študentom (magisterské a doktorandské štúdium), aby ocenili akademickú excelentnosť. Ponúka sa študentom, ktorí preukázali vynikajúce intelektuálne schopnosti a akademické výsledky.

Hostiteľské inštitúcie:

University of Manitoba, Kanada

Field (s)) štúdia:

Akékoľvek absolventské študijné programy ponúkané univerzitou (okrem tých, ktoré sú na Lekárskej fakulte a v Master of Business Administration - MBA).

Cieľová skupina:

Prihlásiť sa môžu všetci študenti bez ohľadu na občianstvo.

(23.).

Doktorské ocenenie UMGF je ocenené sumou 18 000 dolárov ročne na 12, 24, 36 alebo 48 mesiacov, až do celkovej sumy 72 000 dolárov.

Spôsobilosť:

Na získanie ocenenia musia študenti mať minimálny vstupný GPA 3,0. Kontaktujte prosím svoje oddelenie, pretože môže mať vyššie požiadavky na GPA.

Študenti musia byť prijatí ako študenti denného štúdia bez poskytnutia študijného programu alebo musia mať predbežné prijatie na magisterské alebo doktorandské štúdium. študent postgraduálneho programu na univerzite v Manitobe.

Bližšie informácie nájdete v Príručke držiteľa oceneniaUniversity of Manitoba Graduate Fellowship (UMGF).

Pokyny k aplikácii:

Proces a termín podania prihlášky konzultujte so svojim oddelením/oddelením. Hneď ako katedra/jednotka určí ich výber, sú študenti odporučení na fakultu postgraduálneho štúdia. Termín sa líši podľa fakulty.

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://umanitoba.ca/faculties/graduate_studies/funding/umgf.html

Súvisiace štipendiá: Zoznam Kanadských štipendií pre medzinárodných študentov

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.