Absolventské štipendiá na námestí Oxford Pershing Square

Pershing Square Foundation
MBA/Magisterský titul

Termín: 12/ 21. január 2022 (ročný)
Štúdium v: UK
Kurz začína september 2022

Stručný popis:

Nadácia Pershing Square Foundation každoročne udeľuje až šesť úplných štipendií na podporu vynikajúcich študentov v oblasti MBA 1+1, ktoré pokrývajú magisterský aj MBA rok.

Hostiteľské inštitúcie:

Said Business School, Oxfordská univerzita vo Veľkej Británii

Úroveň/odbor (-y):

Oxfordský program MBA 1+1: Jednoročný denný program MBA Oxfordskej univerzity kombinovaný s jedným z jednorazových ročník magisterských programov ponúkaných inými katedrami univerzity

Počet ocenení:

K dispozícii je 6 štipendií

Cieľová skupina:

Otvorená pre všetky krajiny

Štipendijná hodnota/zahrnutie/trvanie:

Ako odborník na Pershing Square získate financovanie poplatkov za magisterský titul a program MBA. Štipendium tiež poskytuje najmenej 15 609 libier na životné náklady na oba roky štúdia.

Kritériá spôsobilosti/výberu:

  1. Uchádzači sa o Oxfordský program MBA 1+1.
  2. Uchádzači, ktorí sa prihlásia na akýkoľvek denný jednoročný magisterský kurz, ktorý v súčasnosti nie je súčasťou oficiálneho zoznamu partnerských programov 1+1 MBA; a na MBA (ako samostatná aplikácia).
  3. Súčasní študenti Oxfordu na predmete bez MBA, ktorí sa hlásia na MBA po ukončení súčasného magisterského/DPhil kurzu (bez rozdielov medzi ročníkmi).

Musíte splniť vstupné požiadavky pre Oxfordský MBA aj pre vami zvolený magisterský program.

Pokyny k prihláške:

Kandidáti musia predložiť úplnú prihlášku na oba kurzy a nahrať štipendijnú esej do financovania časť programovej aplikácie 1+1 MBA. Na nasledujúcu otázku musíte odpovedať maximálne 500 slovami: „Ako mienite zmeniť svet? Čo nám to hovorí o vás ako osobe? ‘

Každý z partnerských magisterských programov má svoju vlastnú prihlášku, termíny a požiadavky. Ak sa chcete uchádzať o štipendium Pershing Square, musíte sa prihlásiť do 12. januára 2022 o MBA 1+1 a do termínu uzávierky vami zvoleného magisterského programu buď v decembri 2021 alebo v januári 2022.

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), aby ste sa dostali k formuláru žiadosti a získali podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: https://www.sbs.ox.ac.uk/oxford-experience /štipendiá a financovanie/oxford-pershing-square-scholarship

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.