Absolvent štipendií inžinierskeho inštitútu LANL-CBNU a PostDoc v Kórei

LANL-CBNU Engineering Institute
Magisterské/PhD/Postdoc

Termín: 5. novembra 2013
Štúdium v: Kórei
Kurz začína 2014

Stručný popis:

Chonbuk National University hrdo oznamuje spustenie LANL-CBNU Engineering Institute Korea, programu spoločného podniku inštitútu s Los Alamos National Laboratory, USA. Preto potrebujú ako chrbticu programu niektorých obetavých postgraduálnych študentov a postdoktorandov.

Všetky projekty sú aplikácie založené na podpore priemyslu alebo vlády a majú veľký potenciál komercializácie. Ak ste veľmi motivovaní, CBNU vás chce pozvať, aby ste sa pripojili k ich výskumnému tímu.

Hostiteľské inštitúcie:

LANL-CBNU Engineering Institute Korea

Študijný odbor:

Projekty sa týkajú aplikácie laserových ultrazvukových technológií a technológií senzorov optických vlákien na nedeštruktívne testovanie a hodnotenie (NDT & E) a štruktúrneho monitorovania zdravia (SHM) dôležitých inžinierskych štruktúr, ako napr. veterné turbíny, vesmírne dopravné prostriedky, jadrové elektrárne a lietadlá. Pôvod žiadateľa však nikdy nie je obmedzený na tieto polia.

Počet štipendií:

Nešpecifikované

Cieľová skupina:

Zahraniční študenti

Štipendium/zahrnuté:

• Počiatočná mesačná mzda 1 000 000 KRW za magisterský kurz; 1,2 KRW 5 0 000 za doktorandské štúdium (po odpočítaní dane); minimálne 2 500 000 KRW (pred odpočítaním dane) pre postdoc.

• Prírastok v závislosti od výsledkov výskumu, napr. 1 930 000 KRW pre súčasného doktoranda v 4. .roku.

• Podporované kancelárske potreby, vrátane počítačov, nábytku, stacionárnych atď.

Spôsobilosť:

• Mechatronika, elektrotechnika „Elektronika, Spracovanie signálu/obrazu, Vstavaný systém, Bezdrôtová senzorová sieť, Programovanie (C, LabVIEW), Mechatronika, Letectvo, Letecký a kozmický priemysel, Strojárstvo a/alebo Materiálové pozadie.

• Minimálna požiadavka angličtiny: PBT 590, CBT 240, iBT 95, IELTS 6,5, TEPS 700.

• Minimálna CGPA počas vysokoškolského štúdia: 3,0 / 4,0

Aplikačné pokyny:

Vybraný uchádzač bude pracovať ako technický asistent v Kórejskom inštitúte LANL-CBNU v Kórei a môže si vybrať buď oddelenie inžinierstva mechatroniky, alebo odbor letectva. Strojárstvo ako doktorand.] štúdium, dôvody uplatnenia a osobné ciele, plán do budúcna po ukončení štúdia, atď.). V prípade uchádzačov o doktorandské štúdium by sa v životopise mala uviesť minimálna realizovateľná lehota. Termíny prihlášok na absolventský kurz: 20thOct 2013, pre postdoc: 5thOct 2013

Je dôležité navštíviť oficiálnu webovú stránku (odkaz nájdete nižšie), kde nájdete podrobné informácie o tom, ako požiadať o toto štipendium.

Kontaktné informácie:

Poslať žiadosť alebo dopyt na [email protected]

Webová stránka:

Oficiálna webová stránka o štipendiách: http://ei-k.jbnu.ac.kr/xe/temp (Použite Internet Explorer)

.
Toto nie je oficiálna stránka štipendia. Toto je iba jednostranový súhrnný zoznam štipendií. Aj keď sa snažíme udržiavať informácie aktuálne a správne, informácie sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Úplné a aktualizované informácie nájdete vždy na oficiálnych webových stránkach poskytovateľa štipendií.